• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Dożynki Województwa Łódzkiego – Rogów 2021

Dodano: 06 sie 2021

Stowarzyszenie Innowatorów Wsi zaprasza do współtworzenia strefy mleka promującej polskie mleko i przetwory mleczne podczas zbliżających się Dożynek Województwa Łódzkiego. Tegoroczne Wojewódzkie Święto Plonów odbędzie się 22 sierpnia w Rogowie w powiecie brzezińskim.

W ramach naszej strefy powstanie blisko 200-metrowa zadaszona powierzchnia, gdzie będzie można zobaczyć pokazy kulinarne w wykonaniu znanych kucharzy, spróbować ich wypieków czy napić się pysznej kawy. Przygotowujemy też konkursy z cennymi nagrodami oraz kącik z animacjami dla najmłodszych. Co najważniejsze w MLEKOstrefie wszystko jest bezpłatne.

W ramach współpracy proponujemy Państwu bezpłatną przestrzeń w sąsiedztwie naszej hali, gdzie będą mogli Państwo zorganizować swoje stoisko oraz promować własne produkty. Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w tej cennej inicjatywie, wystarczy wysłać wiadomość mailową z podaniem wielkości planowanego stoiska na podane adresy: kontakt@innowatorzywsi.pl oraz katarzyna.kilian@lodzkie.pl.

Chcielibyśmy omówić z Państwem szczegóły współpracy, w związku z tym zaplanowaliśmy spotkanie organizacyjne w najbliższą środę (11.08.2021 r.) o godz. 12.00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, ul. Piłsudskiego 8, numer piętra i sali zostanie podany w recepcji. Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności pod numerem telefonu 502-890-833.

Serdecznie zapraszam