• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Dzień Dziecka w Uniejowie, Krośniewicach i Paradyżu

Dodano: 20 maj 2019

Stowarzyszenie Innowatorów Wsi zaprasza na najciekawsze wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. W dniu 30 maja w Uniejowie odbędzie się impreza pod hasłem „Dieta wieprzowa dla wszystkich zdrowa”. Akcja polega na podnoszeniu świadomości i edukacji dzieci z zakresu zdrowego żywienia. Pragniemy pokazać, że dobrze skomponowany posiłek, zawierający w sobie mięso wieprzowe połączone z warzywami w pełni zaspokaja potrzeby młodego organizmu w niezbędne składniki odżywcze. Event odbędzie się na powietrzu, niedaleko Term Uniejów. Na dzieciaki czekają liczne atrakcje i niespodzianki, turniej piłki nożnej, pokazy kulinarne, koncerty, konkursy oraz wejście na baseny termalne w Uniejowie.
Ponadto każde dziecko, podczas wydarzenia będzie mogło skorzystać z darmowego cateringu, z wykorzystaniem mięsa wieprzowego.

Zgłoszenia  grupowe przyjmujemy ze szkół podstawowych klas 4-6. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Poniżej dołączamy zaproszenie i regulamin oraz program, który będzie obowiązywał podczas organizowanej imprezy.

Szczegóły w pliku PDF: ZAPROSZENIE, PROGRAM, Turniej piłki nożnej_Uniejów 2019

W ramach zadania „Dieta wieprzowa dla wszystkich zdrowa” pojawimy się również w Krośniewicach w dniu 1 czerwca i Paradyżu 9 czerwca 2019 roku.
W naszej strefie będzie można dobrze zjeść, zobaczyć pokazy kulinarne w wykonaniu profesjonalnych kucharzy, którzy stworzą pokaz przyrządzania potraw z mięsa wieprzowego, będzie można skorzystać z darmowej porady dietetyka. Przewidzieliśmy również gry, zabawy, zajęcia edukacyjne dla dzieci i rodziców gdzie tematem przewodnim będzie wieprzowina i zdrowe odżywianie mięsem wieprzowym, konkursy dla najmłodszych. Szykują się dni pełne atrakcji, nie może Cię tam zabraknąć!!!

Więcej informacji na temat planowanych atrakcji znajdziecie Państwo na stronie: https://www.facebook.com/events/2606344906059643/

Projekt sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.