• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Dzień Dziecka w Uniejowie

Dodano: 15 maj 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniu 28 maja 2018 r. w Uniejowie.

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. Akcja polega na edukacji i podnoszeniu świadomości dzieci z zakresu zdrowego żywienia.
Stowarzyszenie Innowatorów Wsi w ramach zadania pt.: „Dieta drobiowa zawsze zdrowa” organizuje największe wydarzenie z okazji dnia dziecka w Województwie Łódzkim. Na zielonych terenach nieopodal Term w Uniejowie zorganizujemy dla naszych pociech dzień pełen atrakcji. Zaczynając od turnieju piłki nożnej, darmowego wejścia na termy, pokazów kulinarnych w wykonaniu młodych mistrzów kuchni, koncertów, cennych prelekcji, aż po niezliczoną liczbę gier i zabaw, w tym dmuchany tor przeszkód, malowanie twarzy itp. Każde dziecko otrzyma pakiet upominków, a podczas wydarzenia będzie mogło skorzystać z darmowego cateringu, w oparciu o mięso drobiowe przygotowane przez naszych kucharzy.

W ramach zadania ugościmy blisko 2.500 dzieci z Województwa Łódzkiego. Niniejsze zaproszenie upoważnia do bezpłatnego udziału 50 uczniów z klas IV-VII, z Państwa placówki. Aby wziąć udział  w evencie należy przesłać zgłoszenie (załącznik nr 1) w maksymalnym terminie do 20 maja 2018 roku. Informujemy, że o udziale w wydarzeniu zdecyduje kolejność zgłoszeń przesłanych drogą mailową.

Uczniowie szkół, które zakwalifikują się do udziału w Dniu Dziecka będą miały możliwość wystartowania w turnieju piłki nożnej (drużyna 10-cio osobowa), konkursie plastycznym lub konkursie fotograficznym. Gwarantujemy cenne nagrody. Regulaminy konkursów zostaną wysłane w odpowiedzi na zgłoszenie Państwa Szkoły.

Poniżej przedstawiamy regulamin w PDF, który będzie obowiązywał podczas organizowanej imprezy. Przesłanie zgłoszenia wiąże się z akceptacją jego zapisów.

 

Szczegóły w pliku PDF: ZAPROSZENIE_dzień dziecka

Przez najbliższe 2 tygodnie będziemy zamieszczać szczegółowe informacje na temat planowanych atrakcji na stronie: https://www.facebook.com/events/2128798290674361/

Będzie prowadzona relacja na żywo z najważniejszych wydarzeń podczas eventu na stronie organizatora na Facebooku: https://www.facebook.com/StowarzyszenieInnowator%C3%B3wWsi1291841694293499/

Aby być na bieżąco wystarczy dołączyć do wydarzenia oraz polubić stronę Stowarzyszenia Innowatorów Wsi.