• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Dzień Dziecka w Województwie Łódzkim

Dodano: 30 kwi 2018

Stowarzyszenie Innowatorów Wsi w ramach zadania pt.: „Dieta drobiowa zawsze zdrowa” organizuje największe wydarzenie z okazji dnia dziecka w Województwie Łódzkim. W dniu 28 maja bieżącego roku do Uniejowa zjedzie ponad 2000 dzieci z całego województwa.
Na zielonych terenach nieopodal Term w Uniejowie zorganizujemy dla naszych pociech dzień pełen atrakcji.
Zaczynając od turnieju piłki nożnej, darmowego wejścia na termy, pokazów kulinarnych w wykonaniu młodych mistrzów kuchni, koncertów, cennych prelekcji, aż po niezliczoną liczbę gier i zabaw, w tym dmuchany tor przeszkód, bumper ball itp.
Każde dziecko otrzyma pakiet upominków, a podczas wydarzenia będzie mogło skorzystać z darmowego cateringu, w oparciu o mięso drobiowe przygotowane przez naszych kucharzy.
Uwaga!
Przyjmujemy tylko zgłoszenia grupowe ze szkół podstawowych i gimnazjów, więc jeśli czytasz daną wiadomość przekaż dyrekcji szkoły do której uczęszcza Twoje dziecko, aby się z nami skontaktowała!

W ramach zadania pojawimy się również w Łęczycy i Opocznie.

W dniu 1 czerwca z okazji święta najmłodszych mieszkańców Łęczycy zapewnimy strefę w której będzie można dobrze zjeść, skorzystać z konsultacji dietetyka, pobawić się z naszymi animatorami, a także spróbować szczęścia w przygotowanych przez nas konkursach.

W dniu 3 czerwca będziemy w Opocznie, gdzie odbywać się będzie Marsz dla Życia i Rodziny oraz Profilaktyczny Festyn Integracyjny „Razem dla Was bezpiecznie”. Szukajcie naszego stoiska, gdzie również czeka na Was moc atrakcji.

Dołączcie do naszego wydarzenia już dziś!
Na bieżąco będziemy zamieszczać info na temat atrakcji, które będą dostępne w ramach eventów.

ZAPRASZAMY

Zadanie zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.