• Phone
  Telefon

  +48 605 480 560

 • E-mail
  Adres e-mail

  kontakt@innowatorzywsi.pl

II Ogólnopolski Festiwal Drobiu już w sierpniu w Uniejowie

Dodano: 11 lip 2024

Przed nami II Ogólnopolski Festiwal Drobiu, który odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia 2024 r. w Uniejowie. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do branży drobiarskiej i konsumentów, które zapewnia międzynarodowy zasięg, dostęp do eksperckiej wiedzy oraz nowe kontakty biznesowe.

Festiwal organizowany przez Stowarzyszenie Innowatorów Wsi to doskonała okazja do zaprezentowania osiągnięć i jakości produktów szerokiemu gronu odbiorców. Wydarzenie skierowane jest zarówno do hodowców i przetwórców mięsa drobiowego, jak i do konsumentów.

Program Festiwalu

Pierwszy dzień – 24 sierpnia

Pierwszy dzień wypełni konferencja branżowa z udziałem krajowych ekspertów, panele i dyskusje. Uczestnictwo w konferencji pomoże zdobyć cenną wiedzę, niezbędną dla dalszego rozwoju ferm w obliczu wyzwań globalnego rynku. Wieczorne wydarzenia towarzyszące konferencji będą doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów w swobodnej atmosferze.

Drugi dzień – 25 sierpnia

Drugi dzień festiwalu to impreza plenerowa, która przyciągnie tysiące odwiedzających bogatym programem atrakcji. W planie są prezentacje wystawców promujących swoje produkty oraz pokazy Kół Gospodyń Wiejskich. Uznani szefowie kuchni i mistrzowie w przygotowywaniu mięs – bracia Budnik – zaprezentują swoje umiejętności kulinarne, łącząc tradycyjne przepisy z nowoczesnymi trendami.

Atrakcje

 • Degustacje: Przestrzeń do degustacji różnych produktów drobiowych.
 • Prezentacje: Pokazy maszyn i urządzeń.
 • Strefa dla dzieci: Zabawy i atrakcje dla najmłodszych.
 • Muzyka: Na festiwalowej scenie wystąpią zespoły Weekend, Masters oraz Anna Wyszkoni.

Celem Festiwalu jest podnoszenie świadomości polskich konsumentów na temat walorów i jakości mięsa drobiowego, co ma przyczynić się do wzrostu jego spożycia na rynku krajowym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w II Ogólnopolskim Festiwalu Drobiu!

Więcej informacji na stronie: Ogólnopolski Festiwal Drobiu