• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Międzynarodowe Targi Agro Food Drink Tech Expo 2019 Gruzja

Dodano: 31 paź 2019

W dniach 20-22 listopada 2019 r. Stowarzyszenie Innowatorów Wsi organizuje dla polskich firm z branży mięsa drobiowego stoisko informacyjno-promocyjne na międzynarodowych targach  Agro Food Drink Tech Expo 2019 odbywających się w Tbilisi, Gruzji (udział bezpłatny),  które zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Targi w Tbilisi to największe targi rolno-spożywcze w regionie Kaukazu. Wystawcy to firmy z szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego, m.in. z branż: żywność, napoje, opakowania, nasiennictwo, ochrona roślin, sadownictwo, szkółkarstwo, maszyny rolnicze, urządzenia związane z sektorami rolnym i spożywczym.

Istnieje również możliwość delegowania przedstawiciela firmy z branży mięsa drobiowego (w ramach własnego budżetu) na stoisko Stowarzyszenia Innowatorów Wsi, gdzie będzie on mógł przedstawić swoją ofertę, prowadzić rozmowy z odwiedzającymi stoisko lub z wcześniej umówionymi rozmówcami (na stoisku będzie do Państwa dyspozycji tłumacz jęz. polsko-gruzińskiego).

Zgłoszenia dot. uczestnictwa w targach są przyjmowane do dnia 8 listopada 2019 r. na adres: kontakt@innowatorzywsi.pl