• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Dodano: 19 lut 2022

Zapraszamy do udziału w XXVII edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, organizowanych przez Targi Kielce S.A.
Szczegółowe informacje: https://www.targikielce.pl/agrotech

Największe w Polsce Targi Techniki Rolniczej wracają do swojej tradycyjnej daty.  Już od 18 marca, po raz 27 producenci najlepszych maszyn rolniczych  zaprezentują się w Targach Kielce. Co roku kielecki ośrodek wystawienniczy odwiedza tysiące zwiedzających z całej Polski.

Agrotech to najbardziej lubiane targi polskich gospodarzy. W halach wystawienniczych zobaczyć można gamę produktów, niezbędnych do pracy na roli. Krajowi i zagraniczni liderzy branży prezentują najnowszy sprzęt – od bron talerzowych, przez rozrzutniki obornika i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki. Dopełnieniem oferty są także dystrybutorzy części do maszyn rolniczych, a także serwisanci sprzętu.

Marcowy Agrotech przyzwyczaił nas do swojej ogromnej powierzchni. Wydarzenie jest nie tylko największą wystawą sprzętu rolniczego, ale także największym wydarzeniem organizowanym w  halach w Polsce.  W rekordowej edycji z 2019 wzięło udział 750 firm z 25 państw, a cała ekspozycja zajęła powierzchnię 66 tysięcy metrów kwadratowych.