• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Promocja Polskiej Wieprzowiny

Dodano: 15 cze 2020

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Stowarzyszenie Innowatorów Wsi jest organizatorem projektu „Mięso wieprzowe w codziennej diecie”. W ramach realizowanego Projektu zapraszamy do udziału w evencie, który odbędzie się już 4 lipca br. od godziny 11:00 na patio centrum handlowego Port Łódź.

Celem projektu jest zwiększenie wiedzy wśród konsumentów indywidualnych jak również przedsiębiorców na temat walorów odżywczych oraz prozdrowotnych wieprzowiny w zrównoważonej diecie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, w ramach którego odbędą się m.in. pokazy kulinarne, degustacje dań przygotowanych z najlepszej jakości polskiej wieprzowiny, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Uzupełnieniem działań będzie konferencja, podczas której eksperci branży mięsa wieprzowego będą prowadzić prelekcje i dyskusje z bloggerami kulinarnymi zachęcając ich i przekonując do propagowania spożycia mięsa wieprzowego. Już wkrótce podamy szczegóły dotyczące organizowanej konferencji, która odbędzie się 7 lipca br.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami dotyczącymi podejmowanych przez nas działań!

Polub nasz profil na Facebooku – Stowarzyszenie Innowatorów Wsi.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube –  Innowatorzy Wsi.

 

Zadanie zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.