• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Promocja wieprzowiny wśród młodzieży – Uniejów

Dodano: 27 sie 2020

WAŻNY KOMUNIKAT z dnia 12 października 2020 r.

 

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Stowarzyszenie Innowatorów Wsi mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo zarówno dzieci, jak i opiekunów odwołuje Turniej Piłkarski zaplanowany na dzień 14.10.2020 w Uniejowie.

O nowym terminie wydarzenia poinformujemy Państwa najszybciej jak to możliwe.

Życzymy zdrowia!

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Innowatorów Wsi w Uniejowie!

Już 14 października w kompleksie boisk piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie zorganizujemy niesamowity event sportowy.
W turnieju piłki nożnej mogą brać udział:
– reprezentacje szkół podstawowych – drużyny mieszane z roczników 2009/2010, w tym dziewczynki urodzone w roku 2007 i latach późniejszych;
– szkółki i kluby piłkarskie – drużyny mieszane z roczników 2009/2010, w tym dziewczynki urodzone w roku 2007 i latach późniejszych.

Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest dokonanie zgłoszenia drużyny do dn. 2 października 2020 r. Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową na adres: mateusz.zbytniewski@phin.pl. Udział dla drużyna jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Organizator zapewnia wodę oraz posiłek dla wszystkich graczy. Wszyscy uczestnicy turnieju będą mogli skorzystać z kompleksu basenów termalnych w Uniejowie zaraz po zakończeniu udziału w rozgrywkach.

Szczegóły w pliku PDF: Turniej piłki nożnej_Uniejów 2020

Zgłoszenie do turnieju piłki nożnej: TURNIEJ_Zgłoszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniu 16 września 2020 r. w Uniejowie. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. Akcja polega na edukacji i podnoszeniu świadomości młodzieży z zakresu zdrowego żywienia.

Stowarzyszenie Innowatorów Wsi pragnie zachęcić uczniów szkół podstawowych do świadomego doboru diety w oparciu o zdrowe, lokalne produkty. Jak zorganizować pracę w kuchni, jakie produkty wybierać i jakich ziół oraz przypraw używać, aby przygotowane potrawy by były bardziej wartościowe? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci podczas zaplanowanych warsztatów kulinarnych. Podczas spotkania z naszym dietetykiem uczestnicy dowiedzą się ile posiłków powinno się spożywać, jak dieta może wpłynąć na samopoczucie i zdrowie oraz na co należy zwrócić uwagę podczas komponowania posiłków. Po sporej dawce wiedzy przyjdzie czas na relaks w uzdrowiskowych wodach kompleksu Term Uniejów. W strefie kulinarnej każdy będzie miał możliwość spróbowania najlepszych potraw wieprzowych prosto z grilla. Z pewnością nikt nie wyjedzie od nas głodny. Istnieje także możliwość zgłoszenia drużyny do turnieju piłki nożnej. Gwarantujemy cenne nagrody.

Zaproszenie upoważnia do bezpłatnego udziału 40 uczniów z klas VI-VIII z Państwa placówki. Aby wziąć udział w evencie należy przesłać zgłoszenie (załącznik nr 1) w maksymalnym terminie do 11 września 2020 roku. Informujemy, że o udziale w wydarzeniu zdecyduje kolejność zgłoszeń przesłanych drogą mailową na adres: mateusz.zbytniewski@phin.pl. Organizator nie odpowiada za transport grup.

Pragniemy zapewnić, że event zostanie zorganizowany wedle ściśle określonego reżimu sanitarnego, zgodnie z obecnie panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Grupy nie będą miały ze sobą styczności, każda będzie realizowała indywidualny program z zachowaniem dystansu społecznego. Ponadto wszystkie  zajęcia będą odbywały się na powietrzu, a przy wejściach na teren będą stały dystrybutory do dezynfekcji rąk. Prosimy również o zabranie maseczek.

Z poważaniem
Maria Łuczak
Prezes Stowarzyszenia Innowatorów Wsi

Załączamy regulamin, który będzie obowiązywał podczas organizowanej imprezy. Przesłanie zgłoszenia wiąże się z akceptacją jego zapisów.

Szczegóły w pliku PDF: ZAPROSZENIE_REGULAMIN_ZGŁOSZENIE