• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Promocja wieprzowiny wśród młodzieży

Dodano: 29 lip 2020

W tym roku nasze Stowarzyszenie będzie organizatorem cyklu wydarzeń w ramach których będziemy promowali polską wieprzowinę w szczególności wśród młodych ludzi.

W ramach projektu będziemy 15 sierpnia na święcie plonów w Waliszewicach, 16 września zorganizujemy event w Uniejowie, a 26 września będziecie mogli odwiedzić nasze stoiska na pikniku w Opocznie. Podczas wydarzeń zapewnimy profesjonalnego kucharza, który przygotuje potrawy degustacyjne z najlepszej polskiej wieprzowiny, opowie o sposobie przygotowywania dań oraz o walorach zdrowotnych mięsa. Ponadto w ramach eventów odbędą się prelekcje dietetyczne, a także będzie istniała możliwość indywidualnych konsultacji. Gwarantujemy dobrą zabawę, masę atrakcji, pyszne jedzenie, edukację kulinarną oraz konkursy z nagrodami, a w Uniejowie również bezpłatne wejście na Termy.

Celem organizowanych wydarzeń jest przede wszystkim wzrost świadomości na temat wzbogacania diety w mięso pochodzenia wieprzowego oraz stosowanych obecnie systemów jakości. Chcemy zachęcić uczestników naszych eventów do samodzielnego przygotowywania posiłków ze świeżego, pochodzącego z krajowej produkcji mięsa.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami dotyczącymi podejmowanych przez nas działań!

Polub nasz profil na Facebooku – Stowarzyszenie Innowatorów Wsi.

Subskrybuj nasz kanał na YouTube –  Innowatorzy Wsi.

Zadanie zostało sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.