• Phone
    Telefon

    +48 605 480 560

  • E-mail
    Adres e-mail

    kontakt@innowatorzywsi.pl

Stowarzyszenie Innowatorów Wsi wystawcą podczas IX Edycji Slow Fest Sopot!

Dodano: 20 cze 2021

Niezmiernie miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Innowatorów Wsi weźmie udział w tegorocznej IX Edycji Slow Fest Sopot, która odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2021 r.

Slow Fest Sopot to jeden z największych i najciekawszych festiwali kulinarnych w tej części Europy. To wyjątkowa okazja spotkania się przy stole w takiej skali. Z jednej strony szefowie kuchni, kucharze, pasjonaci, artyści prezentujący swoje autorskie pomysły z drugiej goście, smakosze, odkrywcy. To wyjątkowe wydarzenie niosące filozofię Slow Food, której celem jest właśnie spotkanie przy stole, propagowanie tradycji regionu, ochrona smaku, wsparcie dla drobnych przedsiębiorców produkujących wg tradycyjnych i uczciwych zasad.

Podczas tego kulinarnego wydarzenia w ramach Projektu „Promocja wieprzowiny wśród młodzieży” będziemy propagować ten wyjątkowy gatunek mięsa na deskach sopockiego molo wraz z wybitnym Szefem Kuchni – Łukaszem Konikiem. W godzinach od 11 do 17 będą mogli Państwo bezpłatnie skosztować wybitnych dań i przystawek z wykorzystaniem mięsa wieprzowego. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pysznego jedzenia.

Zadanie sfinansowane z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

Źródło: Facebook Slow Fest Sopot

Do zobaczenia w Sopocie!

http://www.slowfestsopot.com/

https://www.facebook.com/SlowFestSopot/